Diode Lazer ile daha etkili sonuçlar! İstenmeyen tüylerden kurtulmak herkesin isteği ve hayalidir. Bu konuda pek çok çalışma yapılmakta ve farklı yöntemler geliştirilmeye çalışılmaktadır. Lazer epilasyon sistemleri bunların içerisinde en etkili sonucu verecek olan sistem olarak bilinir. Belli bir dalga boyunda hazırlanarak tüylere uygulanan ışıklar ile tüyler ve kökleri etkisiz hale getirilmeye çalışılır. Diode Lazer olarak bilinen sistemde dalga boyu 810 nm olarak uygulanmaktadır. Bu dalga boyunda hazırlanan ışık tüylere ve köklere ütü benzeri sistem ile uygulanmaktadır. Estetik merkezimizde uygulanmaya başlanan bu sistem sayesinde istenmeyen tüyler ile ilgili olarak kesin çözüm alabilirsiniz. Erkeklere özel olarak çalışmakta olan merkezimizde dilediğiniz zaman işlemin uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Diode Lazer Nerelere Uygulanır?

Diode Lazer diğer lazer türlerine göre daha avantajlı ve etkili bir sistem olarak görülmektedir. Diğer lazer türlerinin etkili şekilde uygulanabilmesi için tüylerin inceliği ve kişinin ten rengi uygun olmalıdır. Ancak bu lazer türü için ten rengi ya da tüy kalınlığı gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Bu sayede lazer epilasyon uygulanabilecek herkese uygulanabilecek bir sistemdir. Uygulanacak bölge bakımından ise bu lazer çeşidi sırt, yüz, üst bacak ve kol bölgesine etkili olmaktadır. Özellikle erkeklerde sunduğu etkiler sayesinde uzun süre bu bölgelerde tüy görülmeyecektir. Sert ve koyu renk tüyler üzerinde de oldukça etkili bir sistem olarak erkeklere uygulanmaktadır. Diğer lazer sistemlerine göre daha derine etki ederek tüylerin köklerinin de etkisiz hale getirilmesi sağlanır.

 

Diode Lazer Kaç Seansta Etki Eder?

Diode Lazer Epilasyon ile istenmeyen tüylerden etkili şekilde kurtulmak uygulanacak bölgeye göre değişiklik gösterir. Genellikle uygulama başladığında altı ile sekiz seans aralığında sonuçları alınmaktadır. Ancak on haftaya kadar uzayan uygulamalarda bulunmaktadır. Bunun için lazerin uygulanacağı bölge ile ilgili olarak değerlendirme yapmak gerekecektir. Dört ila altı seans aralığında uygulanan seanslar ile kıl ve tüylerin etkisiz hale getirilmesi mümkündür. Estetik merkezimizde uygulanan lazer işlemlerine ağrı ya da sızı hissedilmez. Sorunsuz şekilde uygulanan bu işlem ile özellikle ağda gibi uygulamalar sonucunda kararan yerlerin renklerinde açılma ve düzelme görülmektedir.

Yükleniyor...