Epilasyon estetik görünüm açısından göze daha hoş ve temiz bir görünüm sağlar. Spor salonlarında genellikle ayna karşısında olunduğundan vücut hatlarını görmek isterler. Genelde sırt, göğüs ve kol bölgeleri ile bacak bölgelerinde bulunan aşırı kıllanma sorun olabilmektedir. Estetik vücut görüntüsünü çok olumsuz düzeyde etkileyen bu problemin giderilmesi için kişisel yöntemler uygulanabileceği gibi profesyonel hizmetler de alınabilir. Profesyonel hizmetler noktasında sadece erkekler için hizmet veren firmamız, iğneli veya lazer epilasyon yöntemleri ile kıllardan kurtulmanızı sağlamaktadır. Sadece merkezimize başvuru gerçekleştirilerek uzman doktor kontrolünden geçmeniz ve birkaç seanslık bir işlem yaptırmanız ile birlikte yaz mevsimi öncesinde istediğiniz estetik vücuda sahip olabilirsiniz. Özellikle sıcak havaların bulunmadığı sonbahar ve kış gibi dönemlerde yazdan çok daha öncesinde rahatlıkla sonuç elde edebilirsiniz.

 

Epilasyon Yöntemleri İçin Neler Tercih Edilmektedir?

Firmamız üzerinde gerçekleştirilen epilasyon işlemleri için iki farklı sistem yer almaktadır. Bu yöntemlerden birisi eski olmasına rağmen kalıcı ve geçerli olduğu bilinen iğneli yöntemdir. İstenmeyen tüylerin kalıcı bir şekilde yok edilmesinde hala bilinen en etkili yöntemlerden biri olan iğneli epilasyondur. Kıl köküne iğne aracılığı ile elektrik akımı verilmesiyle yok edilmesi amaçlanır. Elektroliz, termoliz ve karma gibi farklı şekillerde uygulanan iğneli yöntemde sağlık durumuna göre herhangi bir sorun tespit edilmeyen kişiler hizmet alabilir. Diğer bir yöntem ise lazer uygulama ile gerçekleştirilen ve çok daha hızlı şekilde sonuç veren yöntemdir.

 

Lazer Epilasyon Daha Fazla Mı Tercih Ediliyor?

Günümüzde merkezimiz ve sağlık kurumlarında epilasyon hizmetinin verilmesi için artık daha fazla tercih edilen yöntemlerin başında lazer cihazlar bulunuyor. Çünkü bu cihazlar son teknolojiyle birlikte üretilirken, birçok farklı sistem ortaya koyuyor ve hatta buzlu sistem gibi makinelerle acı ve ağrı neredeyse ortadan kalkıyor. Çok kısa bir sürede birkaç seans ile toplamda birkaç saat uygulama yapılarak kıl ve tüylerden kurtulmanız mümkün hale geliyor. Merkezimiz gibi uzman doktor kontrolünde hizmet veren ve gerçekleştirilecek her işlem için gerekli eğitimleri almış personellere sahip bir kurumda bu işlemi çok sağlıklı ve güvenli bir şekilde rahatlıkla alabilirsiniz.

Yükleniyor...