Hizmetlerimiz

İĞNELİ EPİLASYON

İğneli epilasyon yaklaşık 100 yılı aşkındır kullanılan bir uygulamadır. Fakat 100 yıl önce uygulanan hiçbir uygulama ile günümüzde uygulanan uygulamalar aynı olmadığı gibi iğneli epilasyonda da durum aynıdır. Yapılan tüm araştırmalar da görmemiştir ki iğneli epilasyon, epilasyon çeşitleri arasında en etkili sonuç verenlerden birisidir. Kılların kalıcı olarak yok edilmesi bu işlem ile mümkündür. Bu uygulamada kılların köklerine iğne ile elektrik akımı verilir ve kılar kökünden yok edilir. Tekrar aynı noktadan kıl üremesi engellenir. Bu işlem başarılı bir şekilde yapılırsa kalıcı çözüm elde edilir. Bunun için merkezimizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz kıl renginiz ve kıl yoğunluğunuz ne olursa olsun doğru uygulamayı yapacak ve sizi başarılı sonuca götürecektir.

LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon için son teknoloji cihazlarımız ile kurulduğu günden bu yana özel bir şekilde sadece erkekler için hizmet vermektedir. Estetik ve güzellik merkezimiz vücut estetiği konusunda birçok farklı hizmeti bünyesinde bulundurmaktadır. Her zaman uzman doktor denetiminde verilen hizmetlerimiz arasında; lazer epilasyon erkeklerde vücut estetiği için en önemli hizmetler başında bulunmaktadır. Yakın dönemde başlayan bir teknoloji ile birlikte sunulan bu sistem farklı dalga boylarında ışık üreten cihazlar ile kıl köklerine müdahale edilerek yakılmasını sağlamaktadır. Çok kısa süreler içerisinde uygulanan lazer ışınları, ısıya dönüşmesi sayesinde kıl kök hücresini yakar ve bu sayede tekrar büyümeyecek şekilde tahribat oluşturur. Özellikle spor ve sanat çalışmaları ile ilgilenen erkekler bu konuda firmamızdan hizmet almayı tercih etmektedir.

SAÇ EKİMİ

Saç Ekimi uygulaması günümüzde oldukça yoğun talep gören bir işlemdir. Saç ekimi mevcut teknolojiler ile kelliğe tek çözüm olarak uygulanmaktadır. Saç ekimi uygulaması hastanın ense bölgesinden alınan saç köklerinin kanallar açılarak kelliğin oluştuğu bölgelere ekilmesi işlemidir. Uzman ellerde doğru ve kaliteli bir saç ekimi uygulaması sonrasında ekim yapılan bölge oldukça doğal bir görüntü oluşturmaktadır. Saç ekimi işleminde doğal görünümü belirleyen en önemli faktörlerden biride yaptıran kişinin dökülme yaşamadan önceki görüntüsüne sadık kalacak şekilde bir ekim gerçekleştirmektir. Saç ekimi işlemleri mutlaka hastane ortamında sterilizasyon ve hijyen şartlarına uygun şekilde yapılmalıdır.

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Saç mezoterapisi uygulaması özellikle saç dökülmesi yaşayan kişilerin dökülmeyi durdurabilmek için yoğun olarak talep ettirdikleri bir işlemdir. Saç mezoterapisi saçın daha sağlıklı olmak için ihtiyacı olan vitamin, mineraller ve aminoasitlerin enjeksiyon yöntemiyle saç dersine direkt enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlem sonrası saç folükülünün canlandırılması , daha güçlü ve sağlıklı saçların oluşması hedeflenir. Mezoterapi işlemi tek başına birkaç seanstan oluşan bir kür olarak uygulanabildiği gibi ihtiyaca göre PRP ile kombine edilerek de uygulanabilir. Bu uygulamada kullanılacak olan vitamin ve minerallerin maddelerin hangileri olacağı hekim muayenesi sonrası kişiye özel olarak belirlenir.

PRP TEDAVİSİ

PRP Tedavisi sorusunu kısa başlıklar halinde açıklayacak olursak; Kişinin kendi kanı alınarak kanın içerisindeki trombositlerin santrifüj yöntemiyle ayrıştırılıp tedavi edilecek bölgeye enjekte edilmesi işlemidir. PRP nin açılımı Platelet Rich Plasma-Platelet olarak yapılır. PRP tedavisinde hastadan alınan kan ayrıştırıldığında elde edilen büyüme faktörleri sorunlu bölgeye enjekte edilerek iyileşme sağlanması hedeflenir. PRP işleminde elde edilen bu serum tamamen hastanın kendi kanı elde edilmektedir. Bu nedenle kişiye herhangi bir zararı olmaz. PRP tedavisi tek başına uygulanabileceği gibi mezoterapi ile kombine olarakta uygulanabilir. PRP işlemi kişiye yabancı bir madde vermeden yapılan bir işlem olduğu için doğal bir tedavi yöntemidir. Saç dökülmeleri, cilt gençleştirme, ortopedi, çatlak tedavisi gibi bir sorunun çözümü için başvurulan bir tedavi yöntemidir.

Yükleniyor...