Ütüleme Lazer ile daha hızlı sonuçlar mümkün. İstenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için baş edilmesi zor bir sorun olarak görülmektedir. Günümüzde sadece kadınlar için değil daha bakımlı olmak isteyen erkekler için uğraş verilen bir konudur. Özellikle gelişen teknolojiler ile birlikte istenmeyen tüyler ile ilgili olarak çok farklı sistemler kullanılmaya başlamıştır. Lazer epilasyon diğer uygulamalara göre çok daha etkili bir sistem olması yönü ile tercih edilmektedir. Ütüleme lazer sistemi olarak bilinen yöntem de lazer epilasyonun bir versiyonudur. Bu yöntemde uygulanan ışık seviyesi 810 nm dalga boyundadır. Ayrıca ütüleme isminin geldiği alan ise epilasyonun ütü şeklinde uygulanmasıdır. Bu özel dalga boyunda ütü şeklinde yapılan uygulama ile tüyler etkisiz hale getirilmekte ve temizlenmektedir.

 

Hangi Bölgeler İçin Ütüleme Lazer Kullanılır?

Ütüleme lazer sistemi güzellik merkezimizde erkekler için uygulanmaktadır. Erkeklere özel olarak hizmet veren merkezimizde sizde istenmeyen tüylerinizden en kolay şekilde kurtulabilirsiniz. Özellikle erkelerde görülen sert ve koyu renk tüylerde oldukça etkili bir uygulamadır. Teknolojinin kullanıldığı bir alan olması sayesinde pek çok farklı bölgedeki tüyler üzerinde uygulanabilmektedir. Sırt, üst bacak ve kol bölgesinde bulunan tüylerin üzerinde yoğun şekilde uygulanmaktadır. Bu bölgelerde doğru şekilde uygulanan sistem sayesinde önce yumuşama sonrasında ise tüylerden kurtulmak mümkündür. Bu bölgelerde bulunan sert tüyler için etkili bir sistem olarak ütü yöntemi pek çok kişi için tercih edilmektedir. Ayrıca yüz ve çevresinde görülen tüyler için de tercih edilebilir bir yöntem olarak öne çıkar.

 

Ütüleme Lazer Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Güzellik merkezimizde erkekler için uygulana ütüleme lazer epilasyon sisteminin belli bir süreci bulunmaktadır. Lazer sistemi ile ilgili olarak toplam uygulama süresi altı hafta ile on seans aralığında değişim göstermektedir. Tüylerin renklerine ve sertliğine göre bu durum değişiklik gösterir. Her bir seans arasında dört ila altı hafta kadar boşluk bırakılarak işlemler tekrarlanır. Lazer seansların uygulama sürecinde acı ya da ağrı hissi oluşmaz. Bu şekilde sorunsuz şekilde lazer uygulaması gerçekleştirilir. Ayrıca ten rengi ile ilgili sınırlama olmaksızın herkese uygulanabilir bir sistemdir.

Yükleniyor...